Of liever direct iemand aan de telefoon? Bel 010 - 436 04 25!
De start- en eindlocatie van de Segway Tours is Parkhaven tegenover de Euromast voor Restaurant De Zwarte Zwaan in Rotterdam.
De Parkhaven is goed bereikbaar met de auto en er is voldoende betaalde parkeergelegenheid op de Parkhaven. Wanneer je de borden Euromast volgt, kom je op de Parkhaven waar je kunt parkeren. Op dit terrein geldt kentekenparkeren en er is één parkeerautomaat ter hoogte van De Zwarte Zwaan.
€ 4,20 per uur van maandag t/m zaterdag van 09.00 tot 23.00 uur
en op zon- en feestdagen van 12.00 tot 23.00 uur
betalen met PIN, creditcard of parkeerapp
Het kan druk zijn bij de parkeerautomaat! Houd rekening met een eventuele wachtrij. Tip: bespaar tijd en gebruik een parkeerapp. De parkeerzone is 120.
– Metro: Neem de metro naar station Coolhaven of Dijkzicht. Beide stations zijn gelegen op de rode metro lijn (lijn A, B of C). Vanaf daar is het 10 minuten lopen naar de Parkhaven
– Tram: Met tramlijn 8 kun je uitstappen bij de halte Dijkzicht/Euromast. Vanaf dit punt is het 5 minuten lopen naar de Parkhaven.